Ezoterik Kolej

 

Bilgi Mabedi

Kendiniz ve çevrenizdeki dünyayla ilişkiniz hakkında daha fazla şey öğreneceğiniz bir yer olan Bilgi Mabedi Ezoterik Eğitim Koleji’ne hoş geldiniz. İnsanlığın ruhsal yapısına ilişkin daha derin gerçekleri öğretiyoruz ve öğrencilerimize, ruh birleşmesinde doruğa ulaşan yapılandırılmış meditasyonlar, çalışmalar ve yolculuklar aracılığıyla rehberlik ediyoruz.

Özel içeriğimizi keşfetmekten keyif alacağınızı umuyoruz.

Bilgi Mabedi Ezoterik Eğitim Koleji, 2008 paranormal aktiviteye yönelik araştırmalardan doğdu. Araştırma, enerji çalışmalarının genel terimi altında insanlığın sorunlarına yardımcı olmak için farklı bir bakış kazandırmak, kendilerini geliştirmek ve ezoterik dünyanın tanınması için kuruldu.

shape

Bu araştırmanın gelişimine rehberlik eden süptil enerji güçleri sonunda şifanın yalnızca bir yönü olduğu çeşitli alanlara yayıldı. Şifada enerji uygulamasının gelişmesiyle eş zamanlı olarak, süptil enerji alemleri ve bunların insan faaliyeti arenasında yararlılıklarının çeşitliliği hakkında artan bir bilgi geldi. Bu bilginin serbest bırakılması, doğası bir kişi ile kişilerin çok boyutlu benliğini oluşturan süptil enerji güçleri arasında rezonans kurmak olan meditatif bir yolların talimatını formüle etti.

Bu yolculuğu “İnsan kendi kendisinin üstadı olması” için eğitim programları ile gelişimini sağlamak olarak özetleyebiliriz. Bilgi, daha fazla enerji işlevselliğine dönüştürülmeye devam ettikçe ve öğretim programı katlanarak genişledikçe, Bilgi Mabedi Ezoterik Eğitim Koleji, bu tür çeşitli metafizik öğretilerle yolculuğuna devam edecek.

Ezoterik Eğitim Koleji, öğrencilerin gizli ruhsal potansiyellerini geliştirmelerine ve insan evriminde bir sonraki adımı atmalarına yardımcı olmak için burada. Ayrıca uzaktan eğitim için özel olarak tasarlanmış kurslara sahiptir, böylece evde eğitim kolayca yapılabilir. Kolej’in diğer ezoterik kurumlarla hiçbir ilişkisi yoktur ve öğretileri de kelimenin genel anlamıyla geleneksel değildir. Aksine, öğretiler birbirlerini tamamlayacak tarza ve Akademik düzeydedir. Ezoterik Kaynaktan gelir ve daha önce Kadim Bilgelik olarak bilinip öğretilmiştir.

Eğitimlerimiz Videolu, online ve yüz yüzedir. Eğitim kampları düzenlenerek bir arada olma ve tatil yapmanın da keyfini de çıkararak etkinlikler düzenlemekteyiz.

Kursa alanını kullanmak çok kolaydır. Yazılı ve görsel dokümanlara kolayca erişilebilir.  Mail ve telefon bilgilendirmeleri yapılmaktadır.

Ödemelerinizi kredi kartı ya da eft ile güvenli ve kolay şekilde yapabilirseniz.

Eğitim gruplarımız küçük sınıf mantığı ile kurulur. Öğrencilerin ihraçlarına göre zaman ve bilgilendirme konusunda esneklik sağlamak ve daha verimli olması küçük gruplar olarak tasarlanmıştır.

Ezoterik ve parapsikoloji alanında çalışmalar yürüten Akademilerden, kurumlardan ve üniversiteler ile beraber çalışarak müfredat hazırlanmıştır.

Diploma sistemine göre akademik eğitim verilir ve eğitim sonun da Üniversite onaylı diploma eğitimi başarılı bir şekilde tamamlayan öğrencilerimize verilmektedir.

Kursiyerlerimiz Ne Diyor?

 

Değerli kursiyerlerimiz bizler için ne dediler? Bir kaç yorumu aşağıda gösterdik.