HAKKIMIZDA

Bilgimabedi.com sitesi Akaemi Larimar kuruluşunun web sitesi online eğitim alanıdır. Akdemi Larimar Kişisel gelişim, Eğitim ve Danışmanlık merkezi 2011 Senesinde kurulmuştur.  Akademi Larimar genç ve uzman kadrosu ile eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Merkezimiz kişisel gelişim alanında verilen faaliyet ve hizmetlerin tümünü ve kendini geliştirdiği özel hizmetleri sunabilmektedir. Her yaş ve meslekten, büyük ilgi ve beğeniyle takip edilen merkezimiz Ankara merkezli olup, Türkiye’nin her yerine hizmet götürebilecek şekilde organize olmuştur.

 Akademi Larimar, kurumların bütünsel işleyişinin yanı sıra, kurumun işlemesini devam ettiren çalışanların sorunlarına yönelik çalışmalar hazırlamaktadır. Fiziksel, zihinsel ve kinestetik problemlere yönelik en iyi çözümleri sunmaktadır. Her yaş ve meslekten grubundan, bireysel ve kurumsal çözüm için danışanlarına hizmet sunmaktadır.

Akademi Larimar’ın ilkelerinden biride toplumu bu konuda doğru bilgilendirmek ve yönlendirmektir. Etkinliği kanıtlanmış N.L.P, E.F.T, T.A.T Hipnoz, Su Jok, Subliminal Aktarım, Role Play, Callan Method, Sugasstopedi, Quantum, Bitki Bilim, Feng Shui, Manyetizma gibi teknikleri ve yöntemleri, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde kullanmaktadır.

Akademi Larimar kişisel gelişim alanında özgün tarzıyla bir fark yaratmak ve kaliteyi attırmak amacındadır. Kurumsal ve kişisel odaklı hizmetlerinde geleneksel ve kendine has teknikleriyle hedeflenen noktaya başarıyla ulaşılmasını sağlar.