Rune Okulu

Rune Okulunun Eğitim süresi  2 yıldır. Dünyadaki En kapsamlı eğitim programıdır. Kadim dönemlerdeki tüm sır bilgilerden, günümüz modern ekollerine kadar “Kadim Rune Bilgeliğini” öğreneceksiniz

Rune kelimesi “sır, gizem” anlamına gelir. Eski İskandinav dilinde “büyülü sembol, saklı ilim” anlamına gelen rúnir kökenlerinden türemiştir.  Gerçekten de bir rune sembolünün temsil ettiği tüm bilgileri ve sırları taşımasıdır.

Bu eğitim Rune Sembolerini öğrenmenin ötesindedir. Türk Şamanizm’i ve Kuzey Şamanizm’i sırlarını Türk runeleri ve Norse rünleri Bilgeliği içerisinde öğreneceğiz. Doğu mistisizmi, genostik kabala, yantralar gibi diğer ilimleri de bir harmoni şeklinde işleyeceğiz. Gizli ilimlerin birbirleri olan o muhteşem bağına şahitlik edeceğiz. 

Rune Yolcusu

Rune sistemi Yaşam ağacının bize bir armağanıdır.  Evreni anlamanın ve tanımanın bir yoludur. 24 Kadim sembol sayesinde evrenin gizli dilini öğreniriz.

Semboller, içlerinde binlerce bilgiyi saklar. Aynı zamanda bu Bilgiler değişim enerjisini taşır. Rune sembolleri sayesinde hayatımızda, duygularımızda, düşüncelerimizde değişim meydana gelir. Aslında bu bir değişim değil, gelişimdir.  

Rune Okulumun öğretileri diğer rune eğitimlerinden farklıdır. Bir şaman olarak  kendi Gelişim Yolculuğumda edindiğim bilgileri sizlerle paylaşacağım. Hakim olduğum diğer uzmanlık alanlarında Runelerle kurduğum ilişkileri öğreteceğim. 

Her bir rün kendi özünü sizlere sunar. Sizdeki özü alır ve işler, sizinle uyumlanır ve yepyeni yeni manalar kazanır. Runelerle çıktığınız yolculukla birlikle runeler de sizinle bir yolculuğa çıkar. Siz ne kadar gelişirseniz Rünlerde o kadar gelişir ve bilgi kaynağını besler. 

Rune Okulu 1. Dönem

Runelerin Ezoterik Kökenlerini, Rune semboleri ile kehanet yapmayı, Rune harflerini, bağlama yöntemlerini, Rün yogasını, diğer sistemlerle olan ilişkisini ve rune yolculuğunun temel bilgilerini en ayrıntılı şekilde öğreneceğimiz 9 aylık bir eğitim programıdır. 

“Runeler beni çağırdığında hayatımın bu kadar değişeceğini tahmin etmemiştim. Ezoterik yolculuğumun en heyecanlı, en keyifli ve bilgisi ile sarıp sarmalayan bu enerjiye sizi de davet ediyorum. ”

 Kerimali Doğacı

Kadim Rune siteminin de ilk yıl öğrendiklerimizi daha genişletiyoruz.  Sigillerin eşsiz dünyasına adım adıyoruz ve tatbikî daha fazlasına. Neler öğreneceğiz hadi tıkla ve tüm dersleri yakından incele.