1981 yılında Ankara’ da doğan Kerimali Doğacı, Sosyoloji ve Psikoloji bölümünü bitirdi. Sosyolog olarak özel bir firmada görev aldıktan sonra, başka bir firmada görsel tasarımcı olarak çalışmaya başladı. İlgi duyduğu sanat çalışmalarını sürdürebilmek için işten ayrılıp kendi geliştirdiği yöntemi kullanarak çelikten heykeller yaptı. Üniversiteden beri insanın fiziksel ve zihinsel şifasına yönelik çalışmalarını daha aktif sürdürebilmek için heykel atölyesini kapatıp eğitimlerine devam etti.

Spritüal uygulamalar ve hipnoz konusunda çalışmalarını sürdürdü. Ezoterizm, okültizm, mistisizm, spiritüalizm konularında araştırmalar yaptı, eğitimler aldı ve çalışmalarına yansıttı. Enochian, Solomon keys ve Çakra inisiyasyon sistemini geliştirerek Türkiye’de ilk yayınlayan ve çalışmalar yapan kişi oldu.

Feng Shui, Çakra, Nefes terapi, Meditasyon, Aromaterapi, Masaj, Doğal Terapi, E.F.T, T.A.T, Kuantum Düşünce, Tekrar Bağlantı Şifası, Pin Kodu Analizi konularında eğitimler aldı ve çalışmalarıyla birleştirdi.

Sağlıklı Yaşam Derneği’nden meditasyon, aydınlanma, yoga, konusunda eğitimler aldı. John (Purna) O’Neill’dan Quantum- Touch Energy Healing, Lucia Noely’ den Ashtanga Yoga eğitimlerini aldı. Kundalini Reiki Master oldu.

Master Diploma ve Sertifikaları:
• Hypnosis Mint Training Institute Beginner
• Hypnosis Mint Training Institute Practitioner
• Hypnosis Mint Training Institute Master Practitioner
• INLPTA The İnternational NLP Trainers Association Diploma
• INLPTA The İnternational NLP Trainers Association Practitioner
• Onnuri Medicine Su-Jok Therapy 6 Ki Energy
• Onnuri Medicine Su-jok Therapy Massage Basic
• Master Kundalini Reiki

Vizeli Wellness antrenör ve eğitmendir. Ruhun 7 Kapısı ve Ezoterik Şifa Kitapların yazarıdır. Hurufu Mukatta İlimi, Hurufu Mukatta Harflerin Gizemi, E.H.T Yaşam Enerjisi, E.H.T Meridyen Terapi, E.H.T Çakra Terapi, kitaplarının yazarıdır. (Kitaplar sadece eğitimlere katılan öğrencilere verilmektedir.)

Uluslararası Psikoloji ve Parapsikoloji Derneği başkanıdır. Akademi Larimar Kişisel Gelişim ve Eğitim Merkezini kurdu. Akademi Larimar, Eğitim ve danışmanlık merkezinde, Bilgimabedi ve Lotus dil eğitim kuruluşunda hizmet vermeye devam ediyor.

Aile Dizimi İçin https://kokenaileacilimi.com/
Mistik sanat çalışmalarına www.mabetsanat.com sitesinde bulabilirsiniz.
Parasikoloji haber sitesi www.morpuhu.com
Parapsioloki forum sitesi gizlimabet.com