Kundalini Reiki Master

Eğitim bireysel uyumlamadır istediğiniz zaman kayıt olabilirsiniz.

Kurs Hakkında

 

Kundalini Reiki oldukça sade ve oldukça etkili bir enerji sistemidir. Temeli vücuttaki enerji kanallarının ve çakraların dengelenmesi ve niyet ederek kendimize ya da başkalarına enerji vermeye dayanır.

Bizler yerküre enerjisini 1. Çakradan (kök çakra) vücudumuza alırız. Bu enerji tüm çakraları ve ana enerji kanallarını dolaşarak tepe çakradan çıkar. Kundalini enerji kanalı kök çakrada başlar ve tepe çakrada son bulur. Kundalininin açılmasıyla çakralar tam olarak temizlenir ve enerji kanalları açılır. Bu şekilde vücuda giren yerküre enerjisi artar, bu enerji çakraları daha çok besler ve devam ettiği enerji kanallarını açar. Kundalini enerjisine Kundalini ateşi de denir.

Kundalini Reiki Mr. Ole Gabrielsen tarafından dünyaya tanıtılmıştır. Mr. Ole Gabrielsen Danimarkalı bir meditasyon mastırıdır. Mr. Ole Gabrielsen ile Master Kuthumi’nin yaptığı çalışmalar ve ruhani bilgi alışverişleri sayesinde Kundalini Reiki tekniği doğmuştur. Şu ana kadar Kundalini Reiki uygulayıcıları bunun büyük faydalarını görmüşlerdir ve tüm dünyada büyük bir hızla yaygınlaşmaktadır.

Kundalini Reiki inisiyasyonla öğretilen bir sistemdir. Yani Reiki’de olduğu gibi Kundalini Master’ın sizi bu enerjiye uyumlaması gerekmektedir. Bir Kundalini Master tarafından uyumlanmadan Kundalini Reiki enerjisini kullanamazsınız.

Kundalini Reiki 3 aşamadan oluşmaktadır.

Kundalini 1: Birinci inisiyasyonla verilir. Bu inisiyasyonda enerji kanalları ve çakralar dengelenir, vücut Kundalini 2 için hazırlanır. İnisiyasyon oldukça güçlüdür ve kişinin enerji kanallarını oldukça yoğun etkiler. Usui Reiki 1,2,3 inisiyasyonlarına eş değer bir etkisi vardır. Bu inisiyasyonla birlikte enerji teknikleri, uzağa enerji gönderimi öğretilir. 25 dakika süren bir inisiyasyondur.

Kundalini 2: Bu inisiyasyonla birlikte tüm enerji kanalları kuvvetlendirilir, kundalini uyandırılır ve kundalini ateşi yakılır. Ana enerji kanalının açıldığı bu inisiyasyonda Kundalini Solar Plexus çakrasına ulaşır. Öğretilen özel bir meditasyon ile çok kısa zamanda Kundalini ateş enerjisi yükseltilir. Sonuçta bütün chakralar açılır ve temizlenir, enerji sistemi aydınlatılır. Vücut Kundalini 3 için hazırlanır. Kundalini 2, Kundalini 1′den sonra verilmelidir. 25 dakika süren bir inisiyasyondur.

Kundalini 3: Kundalini Master seviyesidir. Bu seviyede bütün çakralar dengelenir, önceki inisiyasyonlar kuvvetlendirilir. Kundalini ateşi tepe çakraya kadar çıkartılır. Bu inisiyasyondan sonra Kundalini bütün vücutta yükselir. Kundalini 2 inisiyasyonundan sonra yapılmalıdır. 25 dakika süren bir inisiyasyondur.

Kundalini Reiki Faydaları

Özellikle alt Çakra sorunları olan insanlarda (kök chakrası- Sakral Çakra ve Solar Pleksus Çakra) oldukça etkilidir. Kısa sürede kullanımı etkili olduğundan zaman sorunu yaşayan kişiler için caziptir.

Daha fazla göster

Ne öğreneceksiniz?

  • Kundalini Reiki Teorik Bilgi
  • Kundalini Reiki 1-3 Uyumlanması
  • Master Seviye
  • Yeni Master şifacıları Uyumlayabilme

Kurs içeriği

Kundalini Reiki

  • ders kitabı
    00:46
  • Ders Kitabı

Sertifika kazanın

Becerilerinizi göstermek ve fark edilme şansınızı artırmak için bu sertifikayı özgeçmişinize ekleyin.

selected template

Student Ratings & Reviews

Henüz İnceleme Yok
Henüz İnceleme Yok
Orijinal fiyat: 600 ₺.Şu andaki fiyat: 400 ₺.

Feng Shui ve Rune Mimari

Orijinal fiyat: 12,000 ₺.Şu andaki fiyat: 9,000 ₺.

Su-Jok Akupunktur

Orijinal fiyat: 15,000 ₺.Şu andaki fiyat: 10,000 ₺.

Hadim & Kasem İlmi

Want to receive push notifications for all major on-site activities?